دانلود فیلم The Forbidden Kingdom 2008 (پادشاهی ممنوعه) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم پادشاهی ممنوعه 2008 با زیرنویس فارسی

فیلم پادشاهی ممنوعه در ژانر(های) اکشن, ماجراجویانه, فانتزی, ساخته شده و در سال 2008 به روی پرده رفته است. The Forbidden Kingdom به کارگردانی Rob Minkoff, در کشور(های) چين, ایالات متحده آمریکا, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jackie Chan, Jet Li, Michael Angarano, Liu Yifei, Li Bingbing, Collin Chou, Morgan Benoit, Thomas McDonell, Jack Posobiec, Juana Collignon, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم چینی ها, انگلیسی, است. این فیلم موفق شده امتیاز 6.5/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 57/100 می باشد. برای دانلود فیلم The Forbidden Kingdom 2008 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
اکشن ماجراجویانه فانتزی
امتیاز :
6.5/10 63% 57/100
کشور :
چين ایالات متحده آمریکا
زبان :
چینی ها انگلیسی
سال :
2008
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

یک نوجوان آمریکایی که عاشق کنگ فو است، برای یافتن جوابی برای کنجکاوی هایش به چین سفر می کند. در آنجا او به گروهی از جنگجویان رزمی ملحق می شود تا…

An American teenager who is obsessed with Hong Kong cinema and kung-fu classics makes an extraordinary discovery in a Chinatown pawnshop: the legendary stick weapon of the Chinese sage and warrior, the Monkey King. With the lost relic in hand, the teenager unexpectedly finds himself travelling back to ancient China to join a crew of warriors from martial arts lore on a dangerous quest to free the imprisoned Monkey King.

IMDb
6.5/10
63%
m
57/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم The Forbidden Kingdom 2008

یک نوجوان آمریکایی که عاشق کنگ فو است، برای یافتن جوابی برای کنجکاوی هایش به چین سفر می کند. در آنجا او به گروهی از جنگجویان رزمی ملحق می شود تا…
فیلم پادشاهی ممنوعه 2008 ، داستان جوانی آمریکایی به نام جیسون (مایکل آنگارانو) را روایت میکند که فکر و ذهنش کون فو و هنرهای رزمی باستانی است. روزی او به محله چینی های مقیم در آمریکا می رود تا بتواند اطلاعات بیشتری درباره هنرهای رزمی چینی ها بدست آورد ولی طی اتفاقاتی او به صاحب چوب دستی افسانه ای پادشاه میمون ( اشاره به فیلم های Monkey King ) دست پیدا میکند و با سحر و جادو در زمان سفر میکند و به جین باستان می رود و در آنجا وارد قلمرویی می شود که جنگجویانی در حال تلاش هستند تا بتوانند در برابر پادشاه ظالم ایستادگی کنند …
یک نوجوان آمریکایی که عاشق کونگ فو است و همیشه فیلم های چینی رزمی میبیند به طور اسرار آمیزی به چندین دهه قبل به کشور چین فرستاده می شود.در آنجا او به گروهی از جنگجویان رزمی ملحق می شود که ...

جهت دانلود فیلم The Forbidden Kingdom 2008 (پادشاهی ممنوعه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


اگر شما یک پسر 13 ساله نیستید ، Forbidden Kingdom واقعاً برای شما ساخته نشده است. من سرانجام جذابیت جت لی و جکی چان را درک کردم و همه امیدوارند که ترکیبی هماهنگ مانند کره بادام زمینی و شکلات باشد. من این امید را داشتم ، اما چیزی شبیه پنیر کنسرو شده با کراکر به من ارائه شد. این بد نیست که این ترکیب بد است ، فقط این است که جفت شدن آنها در یک فیلم اکشن ضعیف ، بی مفهوم پرشور قرار گرفته است.

پادشاهی ممنوع داستان جیسون (مایکل آنگارانو) ، یک طرفدار سخت کونگفو را دنبال می کند و سفر ناشی از ضربه مغزی او به گذشته به یک چین افسانه ای بازمی گردد. جیسون باید یک عصای طلایی را به میمون پادشاه (جت لی) برگرداند که در زیر نگاه شیطانی جید جنگ سالار جاودانه (کالین چو) در سنگ زندانی شده است. جیسون با یک راهب ساکت (جت لی) ، استاد مست لو یان (جکی چان) و قاتل موسیقی طلایی گنجشک (ییفی لیو) آشنا می شود که همگی علاقه زیادی به شاه میمون یا نابودی جنگ سالار جید دارند. آنها جیسون را در تلاش او همراهی می کنند و مهارت های لازم را برای دفع دشمنان به او می دهند.

شخصیت ها جالب اما کاملاً کم عمق هستند. ما به عنوان سهام معرفی می شویم. سطح آشنایی فرض شده ای با فیلم های رزمی وجود دارد که مستقیماً از آن الهام گرفته اند ، اما چیزهای بیشتری نسبت به این کلیشه ارائه می شود. لو یان و راهب سکوت تهدید به مرگ می شوند ، به شوخی های بازیگوشانه می پردازند و برخی از خویشاوندی ناشناخته را نشان می دهند که گاهی اوقات همه در یک صحنه هستند. ما گنجشک طلایی را دوست داریم زیرا او زیباست و همسن قهرمان داستان ماست. او فراتر از یک برنامه آشکار عاشقانه ، یک انتقام گیری مختصر گفته شده و یک مبارزه گربه ای ، او کاملا بی معنی است. جالب است که لی و چان هر دو در پادشاهی ممنوعه شخصیت های ثانویه و نقش هایی را بازی می کنند که کرایه سنتی آنها نیست. جکی چان خیلی دلسوز است ، اما با جذابیت غیر قابل انکار خود جکی چان ، هیچ قدرتی در فیلم The Forbidden Kingdom ندارد.

بزرگترین مشکل من با پادشاهی ممنوعه در داستان جیسون نهفته است. او با کلیشه های بیشتر از مهارت ها به چین افسانه ای فرستاده شده است و با استفاده واقعاً بیش از حد از مونتاژ ، تبدیل به یک جنگجو می شود که می تواند به میمون پادشاه کمک کند. من ناباوری را برای فیلم های فانتزی به حالت تعلیق در می آورم ، اما مونتاژها مانند جیسون فریبکار تکراری و آزار دهنده هستند. از آنجایی که ما علاقه زیادی به جت لی و جکی چان داریم ، چرا آنها را شخصیت های فرعی می کنیم و تمرکز خود را برای جستجوی روی سن می گذاریم؟ سوال بلاغی من در اولین جمله بررسی برای شما پاسخ داده شده است. اما من فکر می کنم این مسئله همچنین به تلاش برای دادن زمان برابر نمایش و بالاترین صورتحساب به دو ستاره بزرگ رزمی عصر ما محدود می شود.

هرچقدر نوشتن و ویرایش متنفر باشد ، پادشاهی ممنوع برای این در یک دوز خوب از صحنه های مبارزه. این بهترین نسبت های داستان به عمل در بین فیلم های رزمی را دارد ، که به اوج شکوفایی کونگ فو برمی گردد ، جایی که داستان به حداقل می رسد تا جایی برای اقدامات بیشتر فراهم شود. مشکلی نداره تماشای مبارزه چان و لی هنوز مثل همیشه سرگرم کننده است. یک سکانس اسپارینگ بسیار طولانی وجود دارد و گرچه هیچ چیز خیلی پر زرق و برق نیست ، شما حس می کنید که این دو کاملاً با هم مطابقت دارند. برخی از ویرایش ها طرح ریزی شده است ، و بیشتر به عکسهای عکس العمل متکی است و نه اینکه به ما اجازه اتصال مانورها را بدهد. برخی از مبارزات بسیار نمایشی و گسترده است ، به سبک ووشوی واقعی و زیباست.

تصاویر دارای کیفیت تقریباً متحرک ، با تأکید بر درخشش و طلا هستند ، که ما اغلب آنها را دیده ایم اخیراً در فیلم The Forbidden Kingdom های فانتزی در ترکیب با شخصیت های برش ، این تصور ایجاد می شود که شما بیشتر از یک فیلم بیشتر یک بازی ویدیویی را تماشا می کنید. من بازی های ویدیویی را دوست دارم ، اما این لزوماً یک مزیت نیست. من می خواهم چیزی اصیل تر ، یا شاید چیزی را ببینم که بیشتر مورد توجه سینمای چین قرار می گیرد ، زیرا فیلم قبلاً آزادانه از آن فیلم ها وام گرفته است.

پادشاهی ممنوع دارای تمام اجزای خوب یک فیلم اکشن کلاسیک ، اما در کنار هم ، این عناصر به طرز گسترده ای علیه یکدیگر کار می کنند. روایت کوتاه است ، اما به اندازه کافی کوتاه نیست. لحن عمومی بیشتر شبیه یک فیلم ضعیف کمیک است تا خیالی کونگ فو. این ممکن است برای برخی جذاب باشد ، اما لباس ابریشمی باعث نمی شود که این چیز خسته دوباره جدید باشد.

جهت دانلود فیلم The Forbidden Kingdom 2008 (پادشاهی ممنوعه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


مدتهاست که در داستانهای گونگ فو در داستانهای مذهبی پیش بینی شده است که روزی دو نفر از بزرگترین ستاره های این سبک روی صفحه روی هم می آیند. آن روز در "پادشاهی ممنوع" فرا رسیده است که دو ستاره از جدیدترین و بزرگترین ستاره های ژانر فیلم های رزمی - جکی چان و جت لی را بازی می کنند.

ترکیبی ، مشاغل هر دو مرد بیش از 30 سال است و بیش از 100 فیلم در بومی چین و اینجا در ایالات متحده. این خیلی لگد زدن و مشت زدن کونگ پاور است. هر دوی آنها تصمیم گرفتند کراس اوورهای آمریکایی خود را تقریباً در همان دهه 1990 بسازند - اولین موفقیت چان در آمریکا "Rumble in the Bronx" (1995) بود و به دلیل فیلم های "Rush Hour" به یک ستاره بزرگ تبدیل شد ، در حالی که لی ساخت اولین حضور وی در آمریکا به عنوان شرور اصلی در فیلم The Forbidden Kingdom "سلاح مرگبار 4" (1998) ، اولین نقش انگلیسی زبان خود را در "رومئو باید بمیرد" (2000) دریافت کرد و با "Unleashed" در سال 2005 از احترام قابل توجهی برخوردار شد.

اکنون ، ما در "پادشاهی ممنوع" هستیم. من هر دو ستاره را دوست دارم. من و دوستانم ، مانند بسیاری دیگر از طرفداران فیلم های رزمی ، مدتی است که مشتاقانه منتظر این جفت شدن سینما هستیم.

با شروع در حال حاضر - 2008 - یک نوجوان آمریکایی به نام جیسون (مایکل آنگارانو) که دارای وسواس با فیلم های گونگ فو به طرز جادویی توسط کارکنان گمشده شاهزاده میمون شاهنشاه (لی ، در یکی از دو نقش فیلم) به زمان گذشته به چین باستان منتقل می شود ، جایی که می فهمد برای برگرداندن آن انتخاب شده است به او. 500 سال قبل ، استاد شیطانی هنرهای رزمی میمون کینگ توسط جنگ سالار جید (کولین چو) در سنگ زندانی شده بود.

در سفر خود ، جیسون با یک گدای مست لو یان روبرو می شود (چان ، در یک از دو نقش در فیلم The Forbidden Kingdom) ، که به او گونگ فو می آموزد تا بتواند ارتش جید را به عهده بگیرد. همچنین راهب خاموش (لی ، در نقش دیگر او) و قاتل یتیم گنجشک (ییفی لیو) به آنها کمک می کنند. یک سکانس به خصوص خنده دار وجود دارد که لو یان و راهب خاموش بر سر چگونگی آموزش جیسون برای دفاع از خود درگیری دارند - با روش های غیرمعمول لو یان و رویکرد سنتی تر راهب.

"پادشاهی ممنوع" یکی است تلنگری سریع و سرگرم کننده در هنرهای رزمی که شما را فقط به دلیل دانستن همه چیز / دیده شدن آن قبل از جذابیت استعداد ستاره ، تماشا می کند. با اشاره زیاد به سمت فیلم های رزمی گذشته (فیلم های برادران شاو در مدرسه قدیمی ، و همچنین کمک های فراوان از فلسفه تائو و آموزه های جیت کان دو از بروس لی) ، "پادشاهی ممنوع" شاید همان چیزی است که کوئنتین تارانتینو دارد در طی تعداد بی شماری از بیرون رفتن از خانه های سینما در دوران نوجوانی با تأثیرپذیری و بعداً در بزرگسالی که در فیلم The Forbidden Kingdomهای "Kill Bill" خود روی صفحه نمایش فهمید ، خیلی خیال پردازی کرد.

اما تارانتینو هیچ کجا به چشم نمی آید. در پشت این تولیدات ، جان فوسکو ، فیلمنامه نویس آمریکایی (که فیلمنامه را بر اساس داستان حماسی "سفر به غرب" بنا نهاده است ، که به عنوان یکی از چهار رمان بزرگ ادبیات چین ذکر شده است) و راب مینکوف ، کارگردان آمریکایی (از "شیر شاه") هستند. "). به زبان ساده ، این تولید احتمالاً بهترین ترکیب استعداد آمریکایی-چینی از زمان "ورود به اژدها" در سال 1973 است. تهیه کنندگی رقابتی برای مبارزات با تعداد زیادی کار سیم و پیتزای CGI ، وو پینگ یوئن است که به خاطر کارش با چان و لی و همچنین "ماتریکس" (1999) و "ببر خمیده ، اژدهای پنهان" (2000). این بسیار چشمگیر است که اگرچه کاملاً واضح است که از سیم ها در صحنه های جنگ استفاده می شود ، اما در واقع مانند اکثر اوقات در ویژگی های آمریکایی عملکرد را از بین نمی برد ، اما در واقع شدت آنها را در اینجا افزایش می دهد.

من از دیدن "پادشاهی ممنوع" و تماشای لطف باشکوه جکی چان و جت لی لذت زیادی بردم. با وجود کمبودهای گاه به گاه فیلمنامه ، این تصویر را از تیتراژ ابتدایی کار می کردم ، و این نشانه مطمئنی بود که آنچه در آینده خواهد آمد مطمئنا طرفدار فیلم های رزمی درون من را راضی خواهد کرد. شاید برای بسیاری از طرفداران فیلم های رزمی ، "پادشاهی ممنوع" فیلمی باشد که از زمان مرگ نابهنگام بروس لی 35 سال پیش در انتظار آن بودند.

جهت دانلود فیلم The Forbidden Kingdom 2008 (پادشاهی ممنوعه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


زوج مورد انتظار از استادان هنرهای رزمی جکی چان و جت لی در این ماجراجویی فانتزی سرگرم‌کننده (اگر کم عمق) به نتیجه می‌رسند. داستان فرمولیک اما جذاب حول محور یک جوان آمریکایی و عاشق مشتاق کونگ فو است که به چین باستان منتقل می شود و در آنجا تحت سرپرستی یک جاودانه نوش جان (چان) به یک ماموریت خطرناک می رود تا یک عصای عرفانی را به صاحب واقعیش بازگرداند: یکی و فقط پادشاه میمون (لی). اجزای داستان باریک عمدتاً فقط یک ترفند برای قرار دادن لی و چان در یک فیلم هستند، خوشبختانه هر دو در فرم عالی هستند (لی با سرعت و چابکی اش، چان با جذابیت و انرژی غیرقابل مهارش) مبارزه ای خیره کننده و بی نظیر را ارائه می دهند. صحنه هایی با کمک فیلمنامه ای که نیاز به تفکر زیادی ندارد و حس طنز فوق العاده احمقانه ای دارد. سریع، پر زرق و برق، و پر از اکشن هرگز به سطح هیبت الهام بخش نمی رسد، اما همچنان کالا را به لطف دو ستاره مهیب خود ارائه می دهد. ***

جهت دانلود فیلم The Forbidden Kingdom 2008 (پادشاهی ممنوعه) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


جکی چان و جت لی برای اولین بار روی پرده دور هم جمع می شوند تا یک فیلم ماجراجویی فانتزی بسازند. با توجه به استعداد هر دو بازیگر، این ترکیب خوبی از اکشن و طنز است. پادشاهی ممنوعه بر اساس افسانه چینی باستانی پادشاه میمون است که استاد گونگ فو، جادو و خرد است.

پادشاهی ممنوعه با پیدا کردن یک مصنوع باستانی توسط یک نوجوان آمریکایی (مایکل آنگارانو) شروع می شود. در یک رهنی او به عنوان یک علاقه‌مند به کونگ فو، آن را قبول می‌کند. اما این مصنوع که در واقع سلاح مورد علاقه پادشاه میمون است، او را به چین باستان منتقل می کند. در اینجا او با گلدن اسپارو (یفی لیو)، دختر یتیمی که پدر و مادرش توسط جنگ سالار جید (کالین چو) کشته شدند، ملاقات می کند. سپس با لو یان (جکی چان) که استاد کونگ فو و شاه میمون (جت لی) است آشنا می شود. آنها با هم عازم ماموریتی می شوند تا جنگ سالار جید را سرنگون کنند و مردم پادشاهی او را از شیوه های بی رحمانه اش رها کنند. کارگردان راب مینکوف در گذشته فیلم های خارق العاده ای مانند استوارت لیتل و شیر شاه ساخته است. این باید افزودنی شایسته به لیست باشد.