دانلود فیلم Hero 2002 (قهرمان) دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم قهرمان 2002 با زیرنویس فارسی

فیلم قهرمان در ژانر(های) درام, ماجراجویانه, اکشن, تاریخی, ساخته شده و در سال 2002 به روی پرده رفته است. Hero به کارگردانی Zhang Yimou, در کشور(های) چين, ساخته شد. از جمله بهترین بازیگران این فیلم میتوان به Jet Li, Tony Leung Chiu-wai, Maggie Cheung, Donnie Yen, Zhang Ziyi, Chen Daoming, Liu Zhong Yuan, Zheng Tia Yong, Yan Qin, Chang Xiao Yang, اشاره کرد. رده سنی فیلم PG-13 و زبان(های) فیلم چینی ها, است. این فیلم موفق شده امتیاز 7.9/10 را از وبسایت IMDB دریافت کند و امتیاز منتقدان آن در سایت متاکریتیک 85/100 می باشد. برای دانلود فیلم Hero 2002 دوبله فارسی و بدون سانسور و با زیرنویس فارسی چسبیده به انتهای صفحه مراجعه نمایید.

ژانر :
درام ماجراجویانه اکشن تاریخی
امتیاز :
7.9/10 85/100
کشور :
چين
زبان :
چینی ها
سال :
2002
رده سنی :
PG-13
کارگردان :
خلاصه داستان :
فارسی انگلیسی

داستان فیلم در زمان چین باستان رخ می دهد و درباره ی یک جنگجوی بی نام هست که پس از اینکه سه تَن از دشمنان امپراتور را نابود می کند ، به حضور امپراتور چین فراخوانده می شود تا از پیروزیِ تعجب آورش بگوید. اما…

One man defeated three assassins who sought to murder the most powerful warlord in pre-unified China.

IMDb
7.9/10
m
85/100

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم Hero 2002

داستان فیلم در زمان چین باستان رخ می دهد و درباره ی یک جنگجوی بی نام هست که پس از اینکه سه تَن از دشمنان امپراتور را نابود می کند ، به حضور امپراتور چین فراخوانده می شود تا از پیروزیِ تعجب آورش بگوید. اما…
چین، قرن سوم قبل از میلاد. یک «مرد» (لی)، پس از کشتن سه تن از دشمنان امپراتور – «آسمان» (ین)، «شمشیر شکسته» (چیو- وای) و «برف پرنده» (مان- یوک) – به حضور امپراتور چین (مینگ) شرف یاب می شود. اما امپراتور گزارش «مرد» را باور نمی کند و می گوید هدف اصلی او کشتن امپراتور است…

جهت دانلود فیلم Hero 2002 (قهرمان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


به نظر می رسید آخرین رویای مرطوب طرفداران سینمای HK ... ژانگ ییمو برای کارگردانی یک حماسه هنرهای رزمی با بازی جت لی ، مگی چونگ ، لئونگ چیو وای ، ژانگ زیی و دونی ین در بازیگران ، چینگ سیو تونگ که این عمل را انجام می دهد ، کریستوفر دویل فیلمبرداری و امیل وادا لباس. دیگر چه میخواهید؟ (خوب ، شاید بریژیت لین از دوران بازنشستگی خارج شود و یوئن وو پینگ و سامو هونگ دارای اعتبار مدیرعامل هستند).

من حدس می زنم که ما CROUCHING TIGER HIDDEN DRAGON را داریم که از آنها برای ساختن جهان wu xia تشکر می کند دوباره ، و ایجاد علاقه و سرمایه گذاری لازم برای جمع آوری پروژه ای از این قد و قامت. شکی نیست که بازار ایالات متحده هدف اصلی بود و دلار آمریکا برای تأمین اعتبار هزینه شد. با توجه به این فاجعه است که ییمو اجازه داد Miramax پنجه های خود را بر روی آن قرار دهد و به طور موثر هرگونه موفقیت بزرگ ایالات متحده را از بین ببرد

به غیر از ژانگ زیی و موسیقی متن فیلم Tan Dun (انتخاب وحشتناکی که بدون شک توسط سرمایه گذاران آمریکایی) ، CROUCHING TIGER HIDDEN DRAGON نقطه مرجع خوبی برای ارزیابی HERO نیست. خیلی مناسب تر فیلم ASHES of TIME وونگ کار وای است که با آن دو بازیگر اصلی و یک فیلمبردار مشترک است. HERO قطعاً از جهت تجاری بیشتری برخوردار است ، اما از نظر زیبایی و غنای فلسفی با AOT و یک روحیه مالیخولیایی خاص مشترک است.

داستان HERO کاملاً ساده آغاز می شود ، زیرا جت لی شروع به بازگو کردن پیروزی های نظامی خود به امپراطور شین. این داستان در فلاش بک گفته می شود که همان رویدادها را دوباره مرور و ارزیابی مجدد می کند ، در حالی که اطلاعات بیشتری کسب می کنیم ، شرح و شرح داستان را تغییر می دهیم. این یادآور RASHOMON آکیرا کوروساوا است و یک روش عالی برای ساخت یک تریلر رمزآلود است. ژانگ ییمو ساخت داستان را به طور ماهرانه اداره می کند ، همانطور که انتظار می رود از چنین سازنده چیره دست فیلم باشد.

ژانگ ییمو خود یک فیلمبردار ماهر است و به سختی به استخدام شخص دیگری برای این کار احتیاج داشت - اما اگر کسی بهتر از ییمو هست ، کریستوفر دویل است. من تعجب می کنم که چقدر در صحنه درگیری وجود داشته است ، زیرا من مطمئن هستم که هر یک از آنها دیدگاه های بسیار خوبی در مورد چگونگی نگاه صحنه ها داشتند. اگرچه چنین درگیری رخ دهد ، هیچ نشانه ای از آن مشاهده نمی شود ، زیرا سبک بصری کاملاً قوی و متمرکز به نظر می رسد. بخش عمده ای از این استفاده Yimou از رنگهای جسورانه برای ترسیم بخشهای مختلف داستان است (سبز ، قرمز ، زرد ، آبی ، سفید). HERO با لباسهای خیره کننده Emil Wada و انتخاب عالی مکانها ، تقریباً به اندازه ASHES OF TIME غنی از تصاویر خیره کننده است. این یک کار هنری واقعی است و به فیلم های قدیمی ییمو مانند SHANGHAI TRIAD و RAISE THE RED LANTERN رجوع می کند - من واقعاً خوشحالم که او را دوباره در حال ساخت چنین فیلم های تصویری خوشحال می کنم. متأسفانه بعضی از جلوه های غیرقابل قبول CGI باعث کاهش این تصاویر می شود.

ژانگ ییمو قبلاً هرگز یک فیلم اکشن را کارگردانی نکرده است ، بنابراین مردم به وضوح نگران بودند که او نمی داند با صحنه های مبارزه که باید بکند یک فیلم وو شیا بیش از هر چیز دیگری نیاز دارد. چند سالی می شود که Ching Siu Tung نیز کار قابل توجهی انجام داده است ، بنابراین من نگران شدم - مخصوصاً وقتی شنیدم (از مقام خوب) که Yimou در صحنه بازی با چینگ درگیر شده است. ظاهرا ژانگ کونگ فو واقع بینانه تر و واقع گرایانه تری می خواست ، که واقعاً چیز Ching Siu Tung نیست (باید سامو یا یوئن وو پینگ را می گرفت!). من حدس می زنم که در پایان چینگ برتری داشت ، زیرا صحنه های جنگ مطمئناً منطقی و واقع گرایانه نیستند - آنها بیشتر در مورد چرخش و چرخش و پرواز پرشکوهی هستند که چینگ سیو تونگ به طور مجازی تعریف می کند. آنها به اندازه آنچه او معمولاً هنگام کارگردانی اقدام به عمل می کند شیدایی نمی کنند - این واقعیتی است که گاهی اوقات سیم کشی را کمی ناجور جلوه می دهد.

یک تعجب واقعی این است که ضعیف ترین صحنه مبارزه در فیلم Hero آن یکی است که دو بهترین رزمی کار را در کنار هم قرار داده است. جت لی در مقابل دونی ین فیلم را با برخی از اقدامات شمشیر علیه نیزه باز می کند. لحظات زیبایی وجود دارد ، اما احساس کردم که صحنه تأثیر چندانی ندارد و حرکتهای ناجور نیز از خود نشان می دهد. به اندازه کافی عجیب و غریب ، در مبارزاتی که من از آن لذت بردم ، هیچ رزمی رزمی واقعی وجود نداشت - مگی چونگ در مقابل (خوب ، خواهید دید) در یک صحنه پاییزی زیبا از ریزش برگ. من حدس می زنم این به این دلیل است که چونگ سیو تونگ وقتی می خواهد ورزش های رزمی "واقعی" را انجام دهد واقعاً در حد توان خود عمل نمی کند.

من ماه ها تماشای HERO را متوقف کرده بودم ، زیرا به محض این که اولین بار را کسب کردم DVD منتشر شده (DVD-5 از گوانگ دونگ صورت آه) اعلام شد که نسخه طولانی مدت قهرمان ظرف چند هفته منتشر خواهد شد. به طور کلی اکنون کاملاً شناخته شده است که ژانگ ییمو متقاعد شد که حدود 20 دقیقه از فیلم توسط مردان هچری در MiramAXE فاصله بگیرد ، که هنگام انقلاب باید واقعاً ابتدا بمیرد. فهمیدم اولین باری که می بینم باید بهترین نسخه ممکن را ببینم ، برای حداکثر تأثیرگذاری ، بنابراین مایل بودم صبر کنم. خوب ، اکنون 2 ماه گذشته است و نسخه پیشرفته آن به دلیل مشکلات حقوقی به طور نامحدود به تأخیر افتاده است ، بنابراین من سرانجام تسلیم شدم و DVD را که مدت طولانی در آن خوابیده بودم تماشا کردم. حالا که آن را دیدم باید بگویم واقعاً نمی بینم که 20 دقیقه دیگر به فیلم چه چیزی اضافه می کند - به نظر می رسد در حدود 95 دقیقه کاملاً کامل و با سرعت بالا باشد. کمی توسعه بیشتر شخصیت دونی ین خوب خواهد بود ، اما غیر از این دشوار است تصور کنید که چه چیزی از دست رفته است. صحنه های اکشن طولانی تر شاید؟ یا شاید فقط فقط 20 دقیقه از عکسهای منظره ساخته شده به زیبایی توسط کریستوفر دویل یا عکسهای نزدیک از مرگ مگی چونگ.

خوشحالم که به هر حال منتظر دیدن فیلم بودم ، چون این همه هیاهو و انتظار را فراهم می کرد مردن متأسفانه ، وقتی یک فیلم به همان اندازه مورد انتظار قرار می گیرد ، وجود "سندرم واکنش" اجتناب ناپذیر است ، زیرا مردم احساس می کنند که قهرمان آخرین فیلم تمام ادوار شنیده / امیدوار نبوده است (تماشای آن جالب بود بررسی های مربوط به CROUCHING TIGER بین "باورنکردنی" و "افتضاح" تغییر می کند زیرا امواج اعتیاد به مواد مخدر تجربه را برای بسیاری خراب می کند و من مطمئن هستم که چنین اتفاقی در مورد HERO رخ خواهد داد).

ژانگ ییمو بسیار با استعداد است کارگردان از بسیاری جهات ، اما شاید بزرگترین توانایی او در گرفتن بازی های باورنکردنی از بازیگرانش باشد. او با داشتن چنین بازیگر درخشانی در هیئت مدیره شاید احساس کرد که نیازی به تلاش ندارد (یا آنها حاضر به شنیدن نیستند) ، زیرا بازیگری آنقدرها که انتظار داشتم قدرتمند نیست. این هنوز هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است ، اما احساسات شدید مشابه برخی از اجراهای ASHES OF TIME را بر نمی انگیزد. Leung Chiu-Wai جایزه برتر بازیگری را به خود اختصاص می دهد ، که باعث تعجب افراد کمی خواهد شد. ژانگ زیی فقط قسمت کوچکی دارد ، اما استعداد زیادی نیز از خود نشان می دهد - دیدن چنین مهارتی در کسی که هنوز بیشتر کار حرفه ای خود را پیش رو دارد ، خوشایند است. البته این ژانگ ییمو بود که استعداد خود را در ROAD HOME کشف و پرورش داد.

برای من فقط دو ناامیدی در HERO وجود دارد. یکی جلوه های ویژه است که مطابق آخرین استانداردها نیست. استفاده كمتر از CGI باعث می شد خیلی جلوتر برود (مثل CTHD). مورد دیگر موسیقی متن است که واقعاً کاملاً شبیه موسیقی متن فیلم Crouching Tiger است. همچنین با HERO جور در نمی آید ، اما هنوز هم کاملاً برانگیزاننده و م toثر است - کاملاً شبیه CTHD.

من هنوز هم قصد دارم نسخه گسترده HERO را هنگام انتشار انتخاب کنم تا ببینم چه چیزی دیدگاه ایده آل ژانگ ییمو برای فیلم این بود. حتی اگر کوتاهتر از آن چیزی که او واقعاً دوست داشت اجرا شود ، این یک فیلم خوب عالی است ، و من هیچ کس دریغ نمی کنم اگر کسی هنوز آن را ندیده باشد ، توصیه نمی کنم. اگر MiramAXE هرگز حاضر به عرضه آن در ایالات متحده شود ، امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشد.

جهت دانلود فیلم Hero 2002 (قهرمان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


قهرمان کارگردان ژانگ ییمو با استقبال گسترده منتقدان در سراسر کشور بازی می کند. قهرمان بدون شک یکی از زیباترین فیلم های زمان ماست. با این حال ، مخاطبان آمریکایی ممکن است کاملاً از پیام ارائه شده در این بسته زیبا استقبال نکنند.

Hero بازنویسی قضاوت تاریخ در مورد شخصیت اصلی فیلم ، امپراطور Qin - رهبر بی رحمی که چین را با وحشیانه ترین ابزار متحد کرد - با به تصویر کشیدن او به عنوان یک پادشاه سخت ، اما خیرخواه و سوers تفاهم ، در این روند همچنین داستان سو failedقصد ناموفق علیه او نیز تغییر می کند.

امپراتور تاریخی چین به ظلم و ستم خود مشهور بود. قهرمان به عمل وی در کشتار کل روستاها اشاره دارد. در مورد شکنجه هایی که او به کار برده است ، قانون حقوقی مبهمانه ای که شامل قطع اعضای بدن ، سوزاندن کتاب ها و سرکوب مدارس فکری است ، یا حوادثی مانند دفن زنده صدها دانشمندی که به حکومت وی ​​اعتراض داشته اند ، سکوت می کند.

دلیل اختلافات بین امپراطور شین تاریخی و بازخوانی فیلم را می توان در نیازهای حزب کمونیست چین (ح.ک.چ) یافت.

حتی قبل از اتحاد چین ، پادشاه وقت شین ، هم توسط رقبا و هم از جانب منفور مورد نفرت بود. ایالت همسایه یان (در فیلم Hero با "ژائو" جایگزین شد) می دانست که هدف دولت شین حمله است. مقامات پادشاهی یان برای کشتن پادشاه شین و کمک به آنها برای فرار از شکست قریب الوقوع یک آدمکش اجیر کردند. جینگ کی ، مردی که برای این کار انتخاب شده بود ، مجبور بود روشی را پیدا کند تا بتواند خود را به شاه نزدیک کند تا ماموریت خود را انجام دهد. پان یوقی یک مقام ناراضی کین بود که برای فرار از حکومت استبدادی پادشاه شین به ایالت یان گریخته بود. او چنان از پادشاه شین متنفر بود که پیشنهاد کرد اجازه دهد خودش کشته شود تا جینگ بتواند با آوردن سر به استبداد دسترسی پیدا کند. جینگ او را کشت و سر پان و نقشه ای از کشور یان را که پادشاه آرزو می کرد ، آورد و در آن خنجری را مخفی کرد که با آن استبداد را ترور کند.

پادشاه شین به واقع جینگ که را مجاز کرد حضور او ، و هنگامی که پادشاه نقشه پیشنهادی را به او باز کرد ، قاتل با مهارت ماهر چاقو را که در طومار نقشه پنهان شده بود ، تهیه کرد. متأسفانه ، فشار اولیه جینگ به اندازه کافی قوی نبود ، چرا که شاه را مجروح کرد اما آسیب ندید. پس از آن پادشاه توانست شمشیر خود را جدا کند و از هر یک از رانش های پی در پی جینگ تقلید کند. قاتل چاره ای نداشت جز اینکه اسلحه خود را به سمت پادشاه پرتاب کند ، اما این کار را از دست داد. او بعداً اعدام شد.

در قهرمان ، قاتل (با بازی جت لی) فرصت و مهارت اعزام پادشاه را دارد ، اما در برابر آن تصمیم می گیرد. پس از کنار گذاشتن تصمیم خود برای کشتن پادشاه ، وی اعدام می شود ، و سپس به عنوان یک قهرمان دفن می شود.

شخصیت جت لی "بی نام" نامیده می شود. بی نام پس از مکالمه طولانی با پادشاه شین ، وفاداری و مرگ خود را انتخاب می کند. پادشاه ادعا می کند که تلاش بی نام فقط منفی است ، او از روی نفرت و انتقام عمل می کند. او فاش می کند که خودش سو is تفاهم شده است ، از قدرت پادشاه به خاطر اتحاد یک ملت بزرگ چینی استفاده می شود ، ملتی که "همه چیز زیر بهشت" را تشکیل می دهد (این عبارت مهم در انگلیسی به عنوان "سرزمین ما" ترجمه شده است).

مانند امپراتور شین ، مائو تسه تونگ ، با پیروزی در جنگ داخلی علیه چیانگ کای شیک ، چین را متحد کرد. مائو ستایشگر آشکار امپراتور شین بود. این امپراطور که اغلب منفور بود به عنوان نمادی برای حزب کمونیست شناخته شد.

از زمان قتل عام میدان تیان آنمن در سال 1989 ، حزب کمونیست چین با استفاده از رسانه های تحت کنترل دولت چین ادعا می کند که کمونیست حزب به خاطر یک چین بزرگ و یکپارچه وجود دارد. عشق به چین و عشق به حزب گره خورده است و عشق به چین از اهمیت بالایی برخوردار است.

فیلم ژانگ بسیار متناسب با متن CCP است. این تاریخ چین ، لحظه تأسیس آن ، اتحاد توسط امپراتور شین را به خود اختصاص می دهد و از آن تاریخ برای آموزش همان درسهایی که ح.ک.چ. آموخته است استفاده می کند: چین بزرگ و قدرتمند تحت حاکمیت یک رهبر قدرتمند (ح.ک.چ).

رهبران ح.ک.چ آرزو می کنند تا بینندگان فیلم موازات دیگری را با امپراتور شین فراموش کنند. شبیه به امپراتور شین ، جمهوری خلق چین یکی از وحشیانه ترین و بدحجاب ترین دولت های جهان است. درست همانطور که امپراتور شین کنفوسیوسیسم را سرکوب کرد و کسانی را که مخالف حکومت او بودند ، مورد آزار و اذیت قرار داد ، ح.ک.چ همه کسانی را که دارای عقاید و عقاید متفاوت از حزب بودند ، از جمله تمرین کنندگان فالون گونگ ، مسیحیان داخلی ، مسلمانان عالی ، سازمان دهندگان اتحادیه و دموکراسی مورد آزار و شکنجه قرار داد. فعالین

جهت دانلود فیلم Hero 2002 (قهرمان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


چند نکته در مورد قهرمان برای من جالب بود. پیشینه من برای ورود به آن به عنوان یک رشته مطالعات آسیای شرقی است - من زبان، فرهنگ، ادبیات، فیلم، تاریخ، مذهب و سیاست چین را مطالعه کردم. همه اینها در مقطع کارشناسی انجام شد، بنابراین من به هیچ وجه آخرین حرف در مورد این موضوع نیستم.

اول از همه، من متوجه استفاده زیاد از نمادهای دائویی شدم. از پنج عنصر استفاده شد - یکی در هر مبارزه - آتش، باد، آب، چوب و فلز. به نظر می رسید پیامی در فیلم Hero این ایده دائوئیست را نشان می دهد که هر چه بیشتر تلاش کنید، بدتر عمل می کنید، همانطور که مون در مبارزات خود انجام داد. از طرف دیگر، اگر بتوانید با دائو بروید (فکر کنید: از زور استفاده کن، لوک)، موفق می‌شوی.

دوم، قبل از تماشای فیلم نمی‌دانستم که مال ژانگ ییمو است. فیلم‌های او اغلب انتقادی از حزب کمونیست چین است و گاهی معنای تمثیلی عمیقی دارد. برخی از فیلم های او در چین توقیف شده است. از سوی دیگر، هیرو به شدت ناسیونالیست به نظر می رسید. اخیراً در چین، دولت کمونیستی ناسیونالیسم (به جای ارزش‌های کمونیستی پوپولیستی مانند قبل از 1976) را با درجه موفقیت زیادی ترویج کرده است. استفاده از کلمه "Tianxia" (به معنای واقعی کلمه "همه زیر بهشت" که در فیلم Hero "سرزمین ما" ترجمه شده است) در عین حال کنفوسیوس و ملی گرایانه به نظر می رسد. اگرچه از روی طرح یا پیام حدس نمی زدم قهرمان ساخته ژانگ ییمو باشد، فیلمبرداری غیرقابل انکار بود. Hero به طرز وحشتناکی من را به یاد فیلم دیگری به نام زمین زرد (Huang Tudi) انداخت که ژانگ ییمو آن را کارگردانی نکرد، اما فیلمبرداری آن را او انجام داد.

سوم، از نظر تاریخی، Hero در چند مکان بسیار واضح کمبود داشت. امپراتور شین، کین شی هوانگ، به خاطر ترس از مرگ و حکومت ماکیاولیستی اش، افسانه ای بود. هنگامی که شخصیت او بیان می کند که دیگر به خاطر سخنان شمشیر شکسته از مرگ نمی ترسد و Nameless را دعوت می کند تا او را بکشد، او به طور کامل با شخصیت واقعی تاریخی امپراتور شکست می خورد. به یاد داشته باشید، این امپراتوری است که یک ارتش کامل سفالی برای محافظت از او در برابر دشمنانش در هنگام مرگ ساخته است و پول و تلاش زیادی را صرف یافتن راز رسیدن به جاودانگی کرده است. او به خاطر یک رشته فلسفه کنفوسیوسی معروف به قانون گرایی، که بسیار شبیه به ماکیاولیسم غربی است، شهرت داشت. در حالی که ذهن سریع او (یا مشاورش) ممکن بود نقشه Nameless را بفهمد، اما او هرگز در اجرای او تردید نمی کرد.

به طور کلی، به نظر می رسد این یک فاصله از ژانر معمولی است که از ژانگ ییمو انتظار می رود. . من مطمئن نیستم که او دقیقاً چه پیامی را می‌خواهد با قهرمان منتقل کند، غیر از تأیید ناسیونالیسم چینی و شاید دائوئیسم.

جهت دانلود فیلم Hero 2002 (قهرمان) دوبله فارسی بدون سانسور و با زیرنویس فارسی به پایین این صفحه مراجعه فرمایید.


علیرغم نقدهای باورنکردنی و شاید تا حدی به خاطر آنها، از قهرمان ناامید شدم. من از "ببر خفته..." که خیلی ها با آن مقایسه کرده بودند لذت نمی بردم و من این صحنه را با صحنه های یکنواخت و صحنه های درگیری کسل کننده اما زیبا، خسته کننده دیدم. من توانستم ادای احترامی به کوروساوا «روشومون» بسیار برتر در ساختار روایی ببینم، اما به نظرم این بسیار ضعیف و دست کم بیش از حد ارزیابی شد. فقط این کار را برای من انجام نداد و بسیار پرمدعا و بسیار کند بود. با این حال، من از فیلمبرداری و تجربه بصری خوبی که قهرمان ایجاد کرده بود قدردانی می‌کردم، اما نمی‌توانستم وارد همه آن شوم. این واقعاً حاوی هیچ عمقی برای من نبود که همه آنها کم عمق و بیهوده به نظر می رسیدند.